OAKLEY RADAR EV PATH O09208 4638

Neohodnoceno
Značka: OAKLEY
5 150 Kč
Skladem (1 ks)

Štítové sluneční brýle OAKLEY v plastovém provedení.
Plastová matně černá očnice. 
Stranice je matně češrná plastová s gumovou koncovkou a s logem O .
Brýlová čočka je PRIZM Road v intenzitě zabarvení 80%
Skla jsou označená logem PRIZM. a OAKLEY

Historie firmy Oakley se začala psát roku 1975. Od počátku firma Oakley zavrhla průměrnost a vrhla se po hlavě do inovací. Díky svému přístupu odstranila hranice mezi stylem, formou a funkcí.

V roce 1984 Oakley revolučním způsobem ovlivnil svými slunečními brýlemi svět sportu. Ani profesionální sportovci, ani amatéři dosud nikdy nepoznali takové možnosti. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořená speciálně pro požadavky sportu na vrcholové, profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics. Nejdříve se objevily brýle EyeshadesTM, poté Blade. Krátce poté svět sportu zažil opravdovou revoluci. Porazil bariéry viditelnosti a doslova odhalil úplně nové možnosti. A na tyto úspěchy navázala kolekce OAKLEY Rx

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka OAKLEY

Model O09208 RADAR EV PATH 
Barva 4638 MATE BLACK
Barva brýlových čoček PRIZM ROAD 80%


Šířka očnice (boxing)   :  138 mm
Výška očnice (boxing)  :   51 mm
Šířka nosníku (boxing) :     0 mm
Délka Stranice              : 128 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUNEČNÍ BRÝLE
Záruka: 2 roky
? Šířka očnice (boxing): 138 mm
? Výška očnice (boxing): 51 mm
? Šířka nosníku (boxing): 0 mm
? Délka stranice: 128 mm
? Barva brýlových čoček: PRIZM BLACK ROAD 80%

Historie firmy Oakley se začala psát roku 1975. Od počátku firma Oakley zavrhla průměrnost a vrhla se po hlavě do inovací. Díky svému přístupu odstranila hranice mezi stylem, formou a funkcí.

První revoluční výrobek společnosti Oakley byly gripy na řidítka motocyklů. Jednalo se o první ergonomické gripy, perfektně přizpůsobené tvaru rukou motocyklisty. Gripy byly vyrobeny z nového materiálu s názvem Unobtainium, který zvyšoval přilnavost zpocených rukou řidiče.
Tím však aktivita společnosti Oakley neskončila - stále vytvářeli nová a nová řešení. Díky použití technologie brýlových skel s kompenzací vad vzniklých zakřivením  brýlových čoček dobyla společnost Oakley trh motocyklistických a lyžařských brýlí.

V roce 1984 Oakley revolučním způsobem ovlivnil svými slunečními brýlemi svět sportu. Ani profesionální sportovci, ani amatéři dosud nikdy nepoznali takové možnosti. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořená speciálně pro požadavky sportu na vrcholové, profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics. Nejdříve se objevily brýle EyeshadesTM, poté Blade. Krátce poté svět sportu zažil opravdovou revoluci. Porazil bariéry viditelnosti a doslova odhalil úplně nové možnosti.

Vášeň pro inovace v oboru brýlí, lyžařských a motocross brýlí se odrazilo v nabídce sportovní obuvi, oděvů a doplňků Oakley. Firma Oakley získala více než 600 celosvětových patentů v oblasti technologií a designu, které vděčíme neslábnoucímu odhodlání při řešení problémů a hledání řešení, která připomínají umělecká díla. Stále překvapujeme, zavrhujeme omezení, dodáváme technice hodnotu umění. A to vše s myšlenkou na ty, kteří stejně tvůrčím způsobem přistupují ke svým sportovním úspěchům a získávají tak jisté místo v historii sportu.