FURLA SFU 311 08FC

Neohodnoceno
Značka: FURLA
5 860 Kč
Skladem (1 ks)

Dámské  sluneční "štítové" brýle v barevné kombinaci  zlatá s hnědými gradient skly.
Stranice je kovovo - plastová s logem furla, perleťovým insertem a hnědou koncofkou s logem F.

Značka  FURLA byla založena v italské Bologně už v roce 1927 Aldem Furlanettem jako společnost dodávající kožené módní doplňky.
Brýle se v portfoliu této módní společnosti objevily poprvé v roce 2008.
První kolekce brýlí byla pouze sluneční, ale velký zájem a spokojenost nositelek přivedly společnost Furla k rozhodnutí nechat vyrábět i dioptrické modely brýlí. Vzhledem k tomu, že zůstal zachován unikátní design a kvalita zpracování, jsou brýle Furla ve své kategorii jedněmi z nejžádanějších 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka FURLA

Model SFU244
Barva 6PFV CRYSTAL - SILVER 


Šířka očnice (boxing)   :   74 mm
Výška očnice (boxing)  :   44 mm
Šířka nosníku (boxing) :   00 mm
Délka Stranice              : 140 mm

Barva brýlovýcjh čoček : Celoplošná hnědá s částečným modrým zrcadlem

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUNEČNÍ BRÝLE
Záruka: 2 roky
? Šířka očnice (boxing): 74 mm
? Výška očnice (boxing): 44 mm
? Šířka nosníku (boxing): 0 mm
? Délka stranice: 140 mm
? Barva brýlových čoček: Hnědá gradál

Značka  FURLA byla založena v italské Bologně už v roce 1927 Aldem Furlanettem jako společnost dodávající kožené módní doplňky. Cílem společnosti bylo vytvářet módní doplňky pro ženy různého stylu a ty prodávat prostřednictvím dalších obchodníků.
V roce 1955 byl slavnostně otevřen v Bologne první vlastní obchod.

V roce 1972 přenechal Aldo společnost do rukou svých tří dětí – Giovanně, Carlu a Pablu Furlanettovým. V tom samém období se objevuje první kolekce kabelek s logem značky Furla.

Společnost Furla vsadila na vysokou kvalitu materiálů a práce a jako na své zákaznice zacílila na emancipované a nezávislé ženy, což se posléze začalo jevit jako velice úspěšné.

Postupem času se otevíraly značlkové obchody ve velkých evropských měst, jako je Řím, nebo Paříž, a následně byla otevřena první pobočka v USA v New Yorku a po ní následovaly další americká města.

Koncem roku 2008 bylo na trhu okolo 296 samostatných obchodů společnosti Furla. Tehdy se společnost Furla rozhodla rozšířit své portfolio i o další módní doplňky, jakými jsou například brýle.
První kolekce brýlí byla pouze sluneční, ale velký zájem a spokojenost nositelek přivedly společnost Furla k rozhodnutí nechat vyrábět i dioptrické modely brýlí.. Vzhledem k tomu, že zůstal zachován unikátní design a kvalita zpracování, jsou brýle Furla ve své kategorii jedněmi z nejžádanějších