BOSE

Webová stránka značky: BOSE

Značka BOSE je známá díky výrobě domácích audiosystémů, reproduktorů, sluchátek a sluchátek s odrušením okolního zvuku, profesionálních audio zařízení nebo automobilových sound systémů - to vše v High-end kvalitě.

Společnost BOSE Corporation byla založena v USA ve státe Massachusetts v roce 1964 . Důvodem k založení společnosti byla nespokojenost jejího zakladatele Dr. Amara BOSE, absolventa MIT, s kvalitou reprodukovaného zvuku z běžných komerčních audio zařízení. Založil proto společnost nesoucí jeho jméno, vyvinul několik nových postupů popisujících šíření zvuku v uzavřených prostorech a stal se inovátorem v oboru High End Audio

Zkuste jakýkoli z produktů BOSE - třeba ty nejmenší reproduktory k počítači a uvidíte, jak budete překvapeni přesností podání a kvalitou reprodukovaného zvuku. A co teprve když vyzkoušíte reproduktory z řady Acoustimass - rozměrem se dají postavit na ruku a když je slyšíte, tak podle kvality reprodukce hledáte obří reproduktory. Občas pak máte pocit, jako by pro audio výrobky BOSE neplatily fyzikální zákony.

Pokud nosíte brýle a rádi posloucháte hudbu, tak máte vlastně jen dvě možnosti - buďto používat pecky do uší, nebo se smířit s diskomfortem způsobeným tím, že Vám sluchátka "zarývají" stranice Vašich brýlí do hlavy.

V roce 2018 přinesl BOSE na trh své audio brýle -  brýle, které mají reproduktory integrované do stranic. Zvuk se šíří směrově k uším jejich nositele, takže neruší nijak okolí a zároveň je díky technologii BOSE excelentní. A protože se nejedná o uzavřený systém, uživatel Audio Brýlí BOSE získává i podněty ze svého okolí. Tak si může užívat ostré vidění, kvalitní zvuk a zároveň neskáče kolemjedoucím pod kola.

 

Žádné produkty značky BOSE nebyly nalezeny...