MAX MARA 1345 PJP

Značka: MAX MARA
5 890 Kč
Skladem (1 ks)

Dámské  plastové brýle v barevné kombinaci modrá - zlatá.
Stranice je zlatá kovová s kulatým profilem, dlouhou modro-černou koncovkou s se zlatým kroužkem s nápisem MAX MARA.

První kolekce brýlí Max Mara byla vytvořena v roce 1998 a okamžitě se stala bestselerem. Díky tomuto úspěchu je od té doby každý rok  vytvořena nová kolekce  brýlí Max Mara. Pro brýle Max Mara je typická nadčasová elegance, styl a kvalita použitých materiálů. Stejně jako oblečení Max Mara se také brýle Max Mara vyznačují ženskostí, elegancí a odvahou a upřednostňují dokonalý detail před okázalostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka MAX MARA

Model MM 1345
Barva PJP BLUE - GOLD 


Šířka očnice (boxing)   :   54 mm
Výška očnice (boxing)  :   46 mm
Šířka nosníku (boxing) :   17 mm
Délka Stranice              : 145 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské dioptrické brýle
Záruka: 2 roky
? Šířka očnice (boxing): 54 mm
? Výška očnice (boxing): 46 mm
? Šířka nosníku (boxing): 17 mm
? Délka stranice: 145 mm

Historie značky Max Mara začíná jménem Achille Maramotti. Díky jeho babičce která vlastnila od roku 1850 krejčovství v Reggiu a která rozhodla, že se její vnuk bude držet rodinného řemesla. Když začal Achilles roku 1947 tvořit své první návrhy šatů, bylo zcela zřejmé, že má obrovský talent.

V roce 1951 založil módní značkul Maramotti Confezioni.
Protože název nebyl příliš zvučný, Achille Maramotti jej o několik let později změnil na Max Mara – inspirovalo jej k tomu jeho vlastní jméno  Maramotti, zkráceně Mara a známá místní osobnost Max který byl vždy bezchybně upravený kdykoliv vyšel na ulici.

Podnik se proslavil hlavně díky vysoce kvalitním materiálům a precizní, čistou krejčovinou, která spojuje eleganci a nadčasovost s velmi ženskou siluetou.
Se značkou Max Mara spolupracovali Karl Lagerfeld, Dolce & Gabbana, Jean-Charles de Castelbajac nebo Narciso Rodriguez.

Značka Max Mara ale přesto vždy dávala přednost kolektivní spolupráci před jednotlivci. Talent slavného designéra je tak zkombinován s talentem vývojových pracovníků v oblasti látek, krejčovských dílnách a ve výrobě. Právě proto se v případě Max Mara setkáte spíše s označením módní tým, či skupina, než s pojmem značka.

Navzdory tomu, že výsledný produkt tvoří mnoho lidí,  drží si podnik velmi úspěšně svou původní filozofii. Max Mara nabízí kromě nadstandardní kvality a kouzelného designu i otevřenost svým klientům. Stálým klientůmpravidelně zasílá magazín, který obsahuje nejen kompletní katalog zboží, ale také vzorky používaných látek či anketní listy, kde mohou klienti sami vybrat tu látku z nabízených vzorů, jež považují za nejlepší a ta se pak stane stěžejním materiálem další kolekce.

První kolekce brýlí Max Mara byla vytvořena v roce 1998 a okamžitě se stala bestselerem. Díky tomuto úspěchu je od té doby každý rok  vytvořena nová kolekce  brýlí Max Mara. Pro brýle Max Mara je typická nadčasová elegance, styl a kvalita použitých materiálů. Stejně jako oblečení Max Mara se také brýle Max Mara vyznačují ženskostí, elegancí a odvahou a upřednostňují dokonalý detail před nevkusnou okázalostí.