Eof7 - BACON 1020

Neohodnoceno
6 960 Kč
Na dotaz

Jste fanoušky automobilismu?

Líbil se Vám film Le Mans 66?

Chtěli byste nosit stejné brýle jako měl ve filmu Mat Damon? Není problém.

Při pohledu na tvář Matta Damona v roli Carrolla Shelbyho ve filmu LeMans 66 -  Ford vs. Ferrari jsou nezaměnitelným doplňkem jeho sluneční brýle Beacon 1020 od firmy Entourage 7. Chcete mít stejné brýle? Není problém. Přijďte si pro ně k nám do Optik Studio Jana Čížková. Přivezli jsme pro Vás 2 kusy a ty jsou momentálně na prodej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenechte se zmást kopiemi - skutečné sluneční brýle Entourage of 7 poznáte podle dvou hracích kostek na každé stranici brýlí. Součet čísel na kostkách je vždy šťastná 7.

Exkluzivní brýle Entourage of 7 jsou vyráběny z japonského acetátu vyrobeného z bavlny a každé brýle jsou dodávány ve skládacím koženém pouzdře.

Entourage of 7 není rozhodně žádný nováček v oboru brýlí do filmu - jejich brýle nosí například také Michael Douglas v seriálu Kominského metoda.

Do České republiky docestovalo oficiálními kanály 5 kousků těchto ikonických brýlí Beacon 1020 od společnosti Entourage of 7 a z toho máme 2 kusy my. Přijďte se na ně podívat co nejdříve, než se vyprodají, další už nebudou. 

Entourage of 7 je výrobce luxusních brýlí, který sídlí v Los Angeles v USA. Cílem značky je vytvářet krásné brýle pro rockery a  milence a hříšníky na Venice Beach.

Design jejich brýlí je ovlivněn městem, z něhož brýle pochází. Los Angeles - město andělů - je neustále se měnící multikulturní prostředí, tavicí nádoba, v níž najdeme radost, odvahu a kreativitu.

Typickým znakem pro brýle Entourage of 7 jsou 2 kostky na stranici, na kterých je součtem právě Šťastná sedmička