Audio Brýle BOSE Frames

Audio Brýle jsou naprosto originální prostředek k poslechu hudby při nutnosti dioptrické korekce, nebo potřebě slunečních brýlí. Jedná se o hybridní spojení Brýlí a Sluchátek.

My jsme se k Audio Brýlím dostali vlastně náhodou - naší obvyklou prodejní náplní jsou brýle, ale jeden náš zákazník si Audio Brýle pořídil jako sluneční a k nám je přinesl, jestli bychom mu je nepředělali na dioptrické sluneční. Byla to pro nás výzva, protože skla do audio brýlí se zpracovávají trochu jinak než obvyklé brýle, ale nic, co bychom nedokázali. 

Ale od té doby se Audio Brýle staly se naším koníčkem. Zaujaly nás jako geniální řešení problému jak kombinovat brýle a sluchátka a my si uvědomili, že pokud o Audio Brýlích vlastně moc nevíme my, tak o nich asi nebude vědět ani většina z Vás. A  rozhodli jsme se to změnit. 

Prohledali jsme internet a zjistili, že existuje několik různých řešení přenosu zvuku prostřednictvím Audio Brýlí. Zaměřili jsme se na rozdíly mezi jednotlivými technologiemi a pak se z nás stali pokusní králíci. Pořídili jsme vzorky různých řešení a to jak od zavedených výrobců, tak od StartUpů abychom nezávisle otestovali jejich kvalitu. 

Zjišťovali jsme sami na sobě nejen jak brýle sedí, jak sluší, jak fungují, jak je složité se k nim připojit telefonem, ale také z jakého materiálu jsou vyrobeny, jestli jsou stejně pohodlné jako běžné brýle,  jestli se dají upravovat na různé hlavy a také jestli se do nich dají vsadit dioptrická skla,

Pak jsme zahájili další kolo, ve kterém jsme požádali naše známé o jejich názor na Audio Brýle a to nejen po stránce designu, ale i pocitu z reprodukované hudby. V těchto našich "nezávislých" testech nejlépe vycházely Audio Brýle BOSE Frames. 

Oslovili jsme proto dovozce Audio Brýlí BOSE Frames do ČR společnost BaSys a nyní Vám můžeme s radostí oznámit, že jsme se stali Autorizovaným prodejcem Audio Brýlí BOSE

Spustili jsme pro Vás projekt www.audio-bryle.cz, kterým bychom Vám chtěli přiblížit Audio Brýle. A také nabídnout Vám Audio Brýle. Ideálně nejen jako sluneční, ale i s možností výměny slunečních skel za dioptrické.