OAKLEY MSK 3

Neohodnoceno
Značka: OAKLEY
1 550 Kč
Oakly MSK3
1 550 Kč 1 440 Kč
Objednáno

OAKLEY MSK 3  je celoobličejová maska vyrobená z prodyšné tkaniny, která je olemovaná gumou a do které můžete pomocí suchých zipů připevnit jakoukoliv filtrační tkaninu

V originálním příslušenství jsou 2 filtry -  tzv Disposable filtr a Reusable filter, který lze vyprat a usušit více jak 25x. O těchto filtrech Oakley tvrdí, že nenahrazují respirátor, ale zachycují 95% částic do velikosti 0,3 mikronu. Pocitově je materiál velmi podobný těm, které se používají na nanoroušky

Oakley sice tvrdí, že nic jiného, než originál filtr nelze používat, nicméně vzhledem k tomu, že vnitřní maska má tvar stejný jako většina FFP2 respirátorů, lze si z nich pomocí samolepícího suchého zipu a nůžek vyrobit bez problémů náhradní vložku

Tak proč si pořizovat tuto masku?
Protože je skvěle udělaná, sedí perfektně na obličeji, ke kterému přiléhá gumovou manžetou a má nastavitelné pásky za uši, takže nemusíte vypadat jako Babiš na tiskové konferenci.
Navíc dobře vypadá a má styl.  A díky měkčené gumové manžetě sedí nejen pod dioptrické brýle, ale také pod lyžařské brýle (zkoušeno s Oakley Flight Deck) a znáte to - třeba jednou otevřou lyžařské areály. Nebo se vydáte na běžky, nebo na skialpy, nebo (po oblevě) na kolo, nebo si půjdete jen tak běhat.

Neváhejte. Objednávali jsme 10 kusů, ale díky velkému zájmu jsme zatím dostali jen 5, z čehož 2 sami používáme. Zbylé 3 jsou skladem určené k prodeji. Další sice přijdou, ale nejsme schopni říct kdy. A připraveným štěstí přeje.

Historie firmy Oakley se začala psát roku 1975. Od počátku firma Oakley zavrhla průměrnost a vrhla se po hlavě do inovací. Díky svému přístupu odstranila hranice mezi stylem, formou a funkcí.

V roce 1984 Oakley revolučním způsobem ovlivnil svými slunečními brýlemi svět sportu. Ani profesionální sportovci, ani amatéři dosud nikdy nepoznali takové možnosti. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořená speciálně pro požadavky sportu na vrcholové, profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics. Nejdříve se objevily brýle EyeshadesTM, poté Blade. Krátce poté svět sportu zažil opravdovou revoluci. Porazil bariéry viditelnosti a doslova odhalil úplně nové možnosti. A na tyto úspěchy navázala kolekce OAKLEY Rx

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka OAKLEY

Model MSK 3
Barva Černo - stříbrná

Doplňkové parametry

Kategorie: OCHRANNÉ POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Historie firmy Oakley se začala psát roku 1975. Od počátku firma Oakley zavrhla průměrnost a vrhla se po hlavě do inovací. Díky svému přístupu odstranila hranice mezi stylem, formou a funkcí.

První revoluční výrobek společnosti Oakley byly gripy na řidítka motocyklů. Jednalo se o první ergonomické gripy, perfektně přizpůsobené tvaru rukou motocyklisty. Gripy byly vyrobeny z nového materiálu s názvem Unobtainium, který zvyšoval přilnavost zpocených rukou řidiče.
Tím však aktivita společnosti Oakley neskončila - stále vytvářeli nová a nová řešení. Díky použití technologie brýlových skel s kompenzací vad vzniklých zakřivením  brýlových čoček dobyla společnost Oakley trh motocyklistických a lyžařských brýlí.

V roce 1984 Oakley revolučním způsobem ovlivnil svými slunečními brýlemi svět sportu. Ani profesionální sportovci, ani amatéři dosud nikdy nepoznali takové možnosti. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořená speciálně pro požadavky sportu na vrcholové, profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics. Nejdříve se objevily brýle EyeshadesTM, poté Blade. Krátce poté svět sportu zažil opravdovou revoluci. Porazil bariéry viditelnosti a doslova odhalil úplně nové možnosti.

Vášeň pro inovace v oboru brýlí, lyžařských a motocross brýlí se odrazilo v nabídce sportovní obuvi, oděvů a doplňků Oakley. Firma Oakley získala více než 600 celosvětových patentů v oblasti technologií a designu, které vděčíme neslábnoucímu odhodlání při řešení problémů a hledání řešení, která připomínají umělecká díla. Stále překvapujeme, zavrhujeme omezení, dodáváme technice hodnotu umění. A to vše s myšlenkou na ty, kteří stejně tvůrčím způsobem přistupují ke svým sportovním úspěchům a získávají tak jisté místo v historii sportu.