Slavíme první rok. Oslavte ho s námi

Slavíme první rok.

Při retrospektivním pohledu zjišťujeme, že určitě náš první rok nebyl jednoduchý - tady jsou jeho milníky.

 • 2.9.2019 jsme pro Vás otevřeli naši kamennou prodejnu na adrese Zenklova 4/1171 v Praze kousek od metra Palmovka.

 • následně jsme pro Vás spustili náš web www.internetovaoptika.cz. Tyto stránky vznikly původně jako "výkladní skříň" naší kamenné optiky, ale vlivem vládou vyhlášených omezení a částečné karantény jsme se rozhodli tyto stránky spustit jako plnohodnotný e-shop.

 • stali jsme se pro Vás partnery společnosti Uloženka

 • ještě v roce 2019 jsme se jako první v Praze stali autorizovanými prodejci brýlí Osmany Laffita.
  V roce 2020 jsme pro Vás právě v naší kamenné optice uspořádali představení nové kolekce brýlí Osmany Laffita za přítomnosti skvělého designera a úžasného člověka - Osmanyho Laffity. 

 • v době karantény CoVid 19 pro nás byla krize - měli jsme pro Vás sice otevřeno, ale do optiky chodilo naprosté minimum zákazníků. Abychom se z nicnedělání nezbláznili, tak jsme tiskli ochranné štíty pro Ty, kdo je potřebovali. Zdarma, nebo za dodaný materiál.
  Ještě jednou bychom chtěli poděkovat společnosti Průša3D za to, že design štítů vyvinuli a nabídli je nám - amatérským tiskařům - zdarma k dispozici.

 • příběhy začínají různě. Tenhle začal tak, že nás oslovil jeden zákazník s tím, že by moc chtěl stejné brýle jako Matt Damon ve filmu Le Mans 66 - Ford vs. Ferrari a jestli bychom mu je nesehnali. Zjišťovali jsme o nich co se dalo a nakonec jsme je sehnali přes evropské zastoupení společnosti Eof7. A tak začala naše nová činnost - individuální dovoz brýlí z malosériových výrob. Jsme pro Vás schopni zajistit i další individuální značky, jakými jsou například Moscot, nebo Ottica Urbani.

 • díky Vám - naším zákazníkům - jsme se dostali i k Audio Brýlím značky BOSE. Ty můžete koupit jak u nás, tak samozřejmě i u jiných autorizovaných prodejců - prodává je krom nás například Alzai-style, nebo rstore. My Vám do nich rádi vyrobíme dioptrická skla - a to samozřejmě jak do audio brýlí zakoupených u nás, tak i do těch koupených jinde.

 • přivezli jsme pro Vás skvělá pouzdra na brýle od německé značky ANY-DI. Milujeme je pro jejich praktičnost, design a kvalitu zpracování.
 • v průběhu prvního roku naší existence jsme pro Vás spustili ještě další webové projekty, které mají za úkol Vám pomoci se lépe orientovat v problematice oční optiky. Jedná se o
 • a další projekty pro Vás ještě chystáme

Děkujeme Vám všem, že jste u nás nakoupili, nebo jste navštívili některý z našich webů. A protože máme rádi kolem sebe spokojené lidi a krásné věci, připravili jsme si pro Vás dárek

 • slevu 500 kč na pouzdro na brýle od značky Any-Di při osobní návštěvě u nás v optice,
 • slevu 200 kč na pouzdro na brýle od značky Any-Di při nákupu on-line 

Stačí si jen stáhnout voucher a přijít do 30.9.2020 k nám do optiky, nebo do 30.9.2020 použít kód narozeniny

Těšíme se na Vás

Váš optik.studio team