Jste fanoušky automobilismu? Líbil se Vám film Le Mans 66? Chtěli byste stejné brýle jako měl ve filmu Mat Damon? Není problém.

Jste fanoušky automobilismu? Líbil se Vám film Le Mans 66? Chtěli byste stejné brýle jako měl ve filmu Mat Damon? Není problém.

Při pohledu na tvář Matta Damona v roli Carrolla Shelbyho ve filmu LeMans 66 -  Ford vs. Ferrari jsou nezaměnitelným doplňkem jeho sluneční brýle Beacon 1020 od firmy Entourage 7.

Chcete mít stejné brýle? Není problém. Přijďte si pro ně k nám do Optik Studio Jana Čížková. Přivezli jsme pro Vás 3 kusy a poslední z nich je ještě momentálně na prodej.

Nenechte se zmást kopiemi - skutečné sluneční brýle Entourage of 7 poznáte podle dvou hracích kostek na každé stranici brýlí. Součet čísel na kostkách je vždy šťastná 7.

Exkluzivní brýle Entourage of 7 jsou vyráběny z japonského acetátu vyrobeného z bavlny a každé brýle jsou dodávány ve skládacím koženém pouzdře.

Entourage of 7 není rozhodně žádný nováček v oboru brýlí do filmu - jejich brýle nosí například také Michael Douglas v seriálu Kominského metoda.

Do České republiky docestovalo oficiálními kanály 7 kousků těchto ikonických brýlí Beacon 1020 od společnosti Entourage of 7 a z toho jsme měli 3 kusy my. Přijďte se na ně podívat co nejdříve, než se vyprodají, další už nebudou. 

A co dělat až my brýle vyprodáme? Musíte se podívat po internetu - zatím jsou dostupné ještě třeba na téhle adrese