OAKLEY MERCENARY O9424 14

Neohodnoceno
Značka: OAKLEY
4 660 Kč
Na dotaz

Pánské sluneční sportovní brýle OAKLEY v plastovém provedení se skly pro GOLF.
Plastová očnice v matně černé barvě
Stranice je plastová matně černá s černou gumovou protiskluzovou koncovkou a s lesklým černým logem O .
Brýlová čočka je PRIZM DARK GOLF v intenzitě zabarvení 77%
Skla jsou označená logem PRIZM.

Historie firmy Oakley se začala psát roku 1975. Od počátku firma Oakley zavrhla průměrnost a vrhla se po hlavě do inovací. Díky svému přístupu odstranila hranice mezi stylem, formou a funkcí.

V roce 1984 Oakley revolučním způsobem ovlivnil svými slunečními brýlemi svět sportu. Ani profesionální sportovci, ani amatéři dosud nikdy nepoznali takové možnosti. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořená speciálně pro požadavky sportu na vrcholové, profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics. Nejdříve se objevily brýle EyeshadesTM, poté Blade. Krátce poté svět sportu zažil opravdovou revoluci. Porazil bariéry viditelnosti a doslova odhalil úplně nové možnosti. A na tyto úspěchy navázala kolekce OAKLEY Rx

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka OAKLEY

Model O9424 MERCENARY 
Barva 14 MATTE BLACK
Barva brýlových čoček PRIZM DARK GOLF


Šířka očnice (boxing)   :   70 mm
Výška očnice (boxing)  :   47 mm
Šířka nosníku (boxing) :     9 mm
Délka Stranice              : 124 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ BRÝLE
Záruka: 2 roky
? Šířka očnice (boxing): 70 mm
? Výška očnice (boxing): 47 mm
? Šířka nosníku (boxing): 9 mm
? Délka stranice: 124 mm
? Barva brýlových čoček: PRIZM DARK GOLF

Historie firmy Oakley se začala psát roku 1975. Od počátku firma Oakley zavrhla průměrnost a vrhla se po hlavě do inovací. Díky svému přístupu odstranila hranice mezi stylem, formou a funkcí.

První revoluční výrobek společnosti Oakley byly gripy na řidítka motocyklů. Jednalo se o první ergonomické gripy, perfektně přizpůsobené tvaru rukou motocyklisty. Gripy byly vyrobeny z nového materiálu s názvem Unobtainium, který zvyšoval přilnavost zpocených rukou řidiče.
Tím však aktivita společnosti Oakley neskončila - stále vytvářeli nová a nová řešení. Díky použití technologie brýlových skel s kompenzací vad vzniklých zakřivením  brýlových čoček dobyla společnost Oakley trh motocyklistických a lyžařských brýlí.

V roce 1984 Oakley revolučním způsobem ovlivnil svými slunečními brýlemi svět sportu. Ani profesionální sportovci, ani amatéři dosud nikdy nepoznali takové možnosti. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořená speciálně pro požadavky sportu na vrcholové, profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics. Nejdříve se objevily brýle EyeshadesTM, poté Blade. Krátce poté svět sportu zažil opravdovou revoluci. Porazil bariéry viditelnosti a doslova odhalil úplně nové možnosti.

Vášeň pro inovace v oboru brýlí, lyžařských a motocross brýlí se odrazilo v nabídce sportovní obuvi, oděvů a doplňků Oakley. Firma Oakley získala více než 600 celosvětových patentů v oblasti technologií a designu, které vděčíme neslábnoucímu odhodlání při řešení problémů a hledání řešení, která připomínají umělecká díla. Stále překvapujeme, zavrhujeme omezení, dodáváme technice hodnotu umění. A to vše s myšlenkou na ty, kteří stejně tvůrčím způsobem přistupují ke svým sportovním úspěchům a získávají tak jisté místo v historii sportu.