DIOR 30 MONTAIGNEMINI R21 1000

Neohodnoceno
8 320 Kč
Skladem (1 ks)

!!! Z důvodů rozhodnutí výrobce a výhradního dovozce NELZE brýle značky CHRISTIAN DIOR prodávat přes internet !!!.
Modely brýlí zobrazené na tomto webu jsou fyzicky přítomné v optice OPTIK.STUDIO Jana Čížková, kde Vám je rádi předvedeme.
Pokud tyto brýle vložíte do došíku a budete požadovat jejich zaslání, Vaše objednávka bude zamítnuta. Děkujeme za Vaše pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu v OPTIK.STUDIO Jana Čížková.

Dámské luxusní dioptrické brýle v zajímavé kombinaci černého plastu a doplňků ze zlatého kovu.
Plastová černá očnice je doplněna černými plastovými stranicemi připevněnými k brýli zlatými panty ze zlatého kovu  na kterém je klasické logo  CD.
K obrubě je samozřejmě poudro a certifikát originality

Kolekce dioptrických a slunečních brýlí CHRISTIAN DIOR je výjimečná svými materiály a kvalitním zpracováním.
Kolekce brýlí Christian DIOR pro ženy podtrhuje ženskost a krásu a kombinuje prvotřídní materiály s výraznou signaturou loga CD.
Kolekce pánských brýlí Christian Dior pour Homme je typická použitím decentních tvarů vyrobených ze skvělých materiálů v kombinaci s jemnými doplňky a minimalistickým logem.
Kolekce slunečních brýlí Christian DIOR má několik řad a své si najdou jak milovníci klasiky, tak milovníci extravagance.
Připojte se i Vy k nositelům brýlí Christian DIOR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka CHRISTIAN DIOR

Model 30 MONTAIGNEMINI
Barva 1000 BLACK


Šířka očnice (boxing)   :   50 mm
Výška očnice (boxing)  :   42 mm
Šířka nosníku (boxing) :   20 mm
Délka Stranice              : 135 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: DIOPTRICKÉ BRÝLE
Záruka: 2 roky
? Šířka očnice (boxing): 50 mm
? Výška očnice (boxing): 42 mm
? Šířka nosníku (boxing): 20 mm
? Délka stranice: 135 mm

Christian Dior se narodil v roce 1905 v Normandii ve městě Granville. Studoval mezinárodní vztahy a diplomacii, ale po škole se začal živit jako galerista.
Až v roce 1964 Christian Dior (s pomocí textilního magnáta Marcela BOUSSAC) založil v Paříži svůj módní dům. Do jeho smrti v roce 1957 (za 12 let) se mu podařilo rozšířit své podnikatelské aktivity do dalších 15 zemí a zaměstnat více než 2 000 lidí.

Dior je především známý pro svůj New Look, který uvedl v roce 1947. Ve svých módních kreacích zdůrazňoval předevěím klasickou eleganci, nastiňující ženskost a krásu. V roce 1953 nastoupil u Christiana Diora jako jeho asistent Yves Saint Laurent.

Christian Dior zemřel na dovolené v Itálii, v dvaapadesáti letech na srdeční selhání. Po jeho smrti se jeho dosavadní asistent Yves Saint Laurent stal uměleckým ředitelem jeho módního domu a zachránil ho před krachem.

Kolekce brýlí Christian DIOR pro ženy podtrhuje ženskost a krásu a kombinuje prvotřídní materiály s výraznou signaturou loga CD.
Kolekce pánských brýlí Christian Dior pour Homme je typická použitím decentních tvarů vyrobených ze skvělých materiálů v kombinaci s jemnými doplňky a minimalistickým logem.
Kolekce slunečních brýlí má několik řad a své si najdou jak milovníci klasiky, tak milovníci extravagance.

Brýle značky Christian Dior můžete buďto milovat, nebo..... milovat