BOSE ALTO S/M

Značka: BOSE
6 290 Kč 5 290 Kč
Skladem (1 ks)

Audio Brýle jsou naprosto originální prostředek k poslechu hudby při nutnosti dioptrické korekce, nebo potřebě slunečních brýlí. Jedná se o hybridní spojení Brýlí a Sluchátek.

Unisex plastové Audio Brýle značky BOSE s reproduktory integrovanými do stranic
Brýle hranatého tvaru jsou vyrobeny z matného černého plastu.
Stranice je plastová, matně černá s integrovanými reproduktory, baterií a technologií Bluetooth
Velikost S/M je vhodná na dámské hlavy, nebo na drobnější pánské hlavy.

Nabíjení prostřednictvím speciálního konektoru umístěného na stranici. 
Druhá strana nabíjecího kabelu USB
Výdrž baterie - cca 3,5 hodiny 

Chtěli bychom Vám chtěli přiblížit Audio Brýle. A také nabídnout Vám Audio Brýle. Ideálně nejen jako sluneční brýle s reproduktory, ale i s možností výměny slunečních skel za dioptrické jako plnohodnotné brýle s vestavěnými reproduktory. Více údajů o Audio Brýlích BOSE naleznete na www.audio-bryle.cz 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka BOSE
Model ALTO
Barva Black Mate 


Šířka očnice (boxing)   :   54 mm
Výška očnice (boxing)  :   42 mm
Šířka nosníku (boxing) :   17 mm
Délka Stranice              : 145 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: CHYTRÉ BRÝLE
Záruka: 2 roky
? Šířka očnice (boxing): 54 mm
? Výška očnice (boxing): 42 mm
? Šířka nosníku (boxing): 17 mm
? Délka stranice: 145 mm

Značka BOSE je známá díky výrobě domácích audiosystémů, reproduktorů, sluchátek a sluchátek s odrušením okolního zvuku, profesionálních audio zařízení nebo automobilových sound systémů - to vše v High-end kvalitě.

Společnost BOSE Corporation byla založena v USA ve státe Massachusetts v roce 1964 . Důvodem k založení společnosti byla nespokojenost jejího zakladatele Dr. Amara BOSE, absolventa MIT, s kvalitou reprodukovaného zvuku z běžných komerčních audio zařízení. Založil proto společnost nesoucí jeho jméno, vyvinul několik nových postupů popisujících šíření zvuku v uzavřených prostorech a stal se inovátorem v oboru High End Audio

Zkuste jakýkoli z produktů BOSE - třeba ty nejmenší reproduktory k počítači a uvidíte, jak budete překvapeni přesností podání a kvalitou reprodukovaného zvuku. A co teprve když vyzkoušíte reproduktory z řady Acoustimass - rozměrem se dají postavit na ruku a když je slyšíte, tak podle kvality reprodukce hledáte obří reproduktory. Občas pak máte pocit, jako by pro audio výrobky BOSE neplatily fyzikální zákony.

Pokud nosíte brýle a rádi posloucháte hudbu, tak máte vlastně jen dvě možnosti - buďto používat pecky do uší, nebo se smířit s diskomfortem způsobeným tím, že Vám sluchátka "zarývají" stranice Vašich brýlí do hlavy.

V roce 2018 přinesl BOSE na trh své audio brýle -  brýle, které mají reproduktory integrované do stranic. Zvuk se šíří směrově k uším jejich nositele, takže neruší nijak okolí a zároveň je díky technologii BOSE excelentní. A protože se nejedná o uzavřený systém, uživatel Audio Brýlí BOSE získává i podněty ze svého okolí. Tak si může užívat ostré vidění, kvalitní zvuk a zároveň neskáče kolemjedoucím pod kola.